FURNITURE / Tables / Table 6104354

nr 610 4354

TABLE

Asia, early 20th century, length: 60, width. 40, height. 45, a damage, wear.

Asien, tidigt 1900-tal, längd: 60, djup. 40, höjd. 45

Condition: skada,slitage

100

SEK 400

Monday November 16 2009
at 18:14:43